foto

O nás

Zdravotnická služba PRAGOMEDIKA PLUS, a.s. zajišťuje Přepravu pacientů neodkladné péče (PPNP) a Dopravní zdravotní službu (DZS)

Společnost PRAGOMEDIKA PLUS, a.s. má v oblasti zdravotnických transportů zkušenosti více jak 26 let a jsme smluvními partnery všech zdravotních pojišťoven. Ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme primární transporty v režimu rychlé zdravotnické pomoci, rychlé lékařské pomoci a sekundární transporty. Dále zajišťujeme zahraniční repatriace, převoz biologického materiálu a zdravotnický dohled na kulturních, společenských a sportovních akcích.

img

25

Disponujeme 25 sanitními vozy značky Mercedes – Benz a Volkswagen s moderním vybavením.

img

26

Naše společnost poskytuje zdravotní služby již více než 26 let. Disponujeme dostatečně velkým zázemím s moderním vybavením.

img

Kvalita 12 let

Smyslem naší práce je dosáhnout vysoké kvality a bezpečí při poskytování dopravně-zdravotních služeb a být tak rovnocenným partnerem nejen pro spolupracující organizace, ale také pro dodavatele a ostatní partnery. Zajištěním kvalitního a profesionálního přístupu k pacientům, s maximálním důrazem na kontrolu kvality, jak v oblasti technického vybavení, tak po stránce lidských zdrojů chceme naplnit moderní trendy v této oblasti.
Pragomedika Plus je certifikovaná podle ČSN EN ISO 9001: 2009 od roku 2010 a od roku 2017 v souladu s novelizací této normy ČSN EN ISO 9001:2016