foto

Kariéra

Přidejte se k nám
Hledáme do našeho týmu kolegy na tyto pozice:

Dispečer/ka operačního střediska

Z našeho dispečinku se sídlem v Hovorčovicích budete řídit přepravu pacientů neodkladné péče RZP/RLP, zdravotnické dopravní služby a zahraniční transporty.

Zdravotnický záchranář

V našich vozech RZP a RLP budete poskytovat specifickou zdravotní péči v přednemocniční neodkladné péči a podílet se na léčebně diagnostické péči o pacienty při primárních i sekundárních výjezdech, repatriacích a zdravotnických asistencích.

Řidič RZP (rychlé zdravotnické pomoci)

V našich vozech RZP a RLP bude Vašim úkolem dovést spolehlivě a bezpečně kolegy na místo i z místa události, zapojit se do pomoci pacientům pod vedením záchranářů/lékařů a předání pacientů ve zdravotnických zařízeních.

Řidič DZS (dopravní zdravotní služby)

V našich vozech DZS bude Vašim úkolem spolehlivě a bezpečně transportovat pacienty z domova do zdravotnických zařízení a zpět domů nebo mezi zdravotnickými zařízeními v moderních sanitních vozech dopravní zdravotní služby.

V případě zájmu o některou z pozic nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktů níže nebo vyplněním kontaktního formuláře u vámi vybrané pracovní pozice.

326 902 591

Akreditovaný kvalifikační kurz řidiče ZZS

Absolvujte u nás kurz “Řidič vozidla zdravotnické záchranné služby” a získejte potřebnou kvalifikaci. Kurz pořádáme na základě akreditace MZČR udělené 20. 4. 2020.